SPOJUJEME OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Hlavním cílem P-TEAM je posouvat společnost, a to směrem k otevřenější budoucnosti. Dílčím cílem je vytvářet a podporovat aktivní komunity lidí, které se zajímají / budou zajímat o konkrétní témata. Staňte se součástí některého z našich projektů. 

Garden Food Festival

Jsme festival dobrého jídla a pití, který si klade za cíl dlouhodobě ukazovat široké veřejnosti, že v České republice je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře.

 Podporujeme místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch ve městě i kraji, propagujeme gastroturistiku. Přinášíme nové trendy v gastronomii, ukazujeme zajímavé koncepty, přivážíme špičkové kuchaře. Nově do programu zařazujeme také hudební představení.

Barevnost chutí

Jídlo je statisticky nejoblíbenější téma českého národa, a proto jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli, že oslovit veřejnost tímto tematem je velmi zajímavé.

Festival o jídle Barevnost chutí je originální kombinací výrobců potravin, kuchařských stánků i špiček gastro trhu, kteří nabízí ty nejlepší a nejbarevnější chutě v České republice.

Dej si food

První „zážitkový festival“ je nový formát festivalu, který kombinuje požitek z jídla, pohybu, odpočinku a inspiruje veřejnost ke zkoušení nových zážitků v oblasti volného času.

Největší předností festivalu je právě jeho všestrannost, kdy svůj “zážitek” zde najde každý člověk bez ohledu na věk, pohlaví, zájmy a finanční možnosti.

Slavnosti růžového vína

Zastav se a relaxuj s přáteli v nádherném prostředí přirody a zámeckého parku v Třebíči.

Tvoje růžová sklenka ozvláštěná jedinečnou foodparty a chateau art programem ti vykouzlí nejen naprostou pohodu, ale také zážitek s rodinou na který nezapomeneš a budeš chtít znovu a znovu.

Akce, která má své příznivce již pět let, buď součástí akce na úrovni!

Prostě pojď

Unikátní projekt, který si klade za cíl “ Zvednout česko z gaučů”. Vytvoříme na Vysočině den, při kterém odprezentujeme tradiční i netradiční sportovní disciplíny nejen široké veřejnosti, ale také aktivním sportovním klubům.

Díky propojení osobností sportovní scény a originálně sestavených stanovišť umožníme každému získat nový zážitek. Ať už děti, nebo dospělí, či ostřílení sportovci, nebo amatéři či dokonce nikdy nesportující lidé, každý si přijde na své.

Vánoce dětem

Na začátku byla myšlenka, jak změnit přemýšlení rodičů při nákupu vánočních dárků pro děti. Že není cílem mít hromadu dárků, ale pár kvalitně vybraných her nebo hraček tak, aby dělali radost a rozvíjeli i třeba více generací.

 

Zároveň motivujeme akcí rodiny k tomu, aby si vánoční čas užívali společně s dětmi a netrávili předvánoční dobu hektickým nakupováním.

© Všechna práva vyhrazena
Proudly powered by WordPress | Theme: Sparker by Canyon Themes.