Organizace tematických eventů

Ambicí skupiny P-TEAM je posouvat společnost, a to směrem k otevřenější budoucnosti. Dílčím cílem je vytvářet a podporovat aktivní komunity lidí, které se zajímají / budou zajímat o životní styl a enviromentální témata. Zjistěte si více informací o našich zásadách.

Garden Food Festival

Jsme festival dobrého jídla a pití, který si klade za cíl dlouhodobě ukazovat široké veřejnosti, že v České republice je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře.

 Podporujeme místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch ve městě i kraji, propagujeme gastroturistiku. Přinášíme nové trendy v gastronomii, ukazujeme zajímavé koncepty, přivážíme špičkové kuchaře. Nově do programu zařazujeme také hudební představení.

Barevnost chutí

Jídlo je statisticky nejoblíbenější téma českého národa, a proto jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli, že oslovit veřejnost tímto tematem je velmi zajímavé.

Festival o jídle Barevnost chutí je originální kombinací výrobců potravin, kuchařských stánků i špiček gastro trhu, kteří nabízí ty nejlepší a nejbarevnější chutě v České republice.

Dej si food

První „zážitkový festival“ je nový formát festivalu, který kombinuje požitek z jídla, pohybu, odpočinku a inspiruje veřejnost ke zkoušení nových zážitků v oblasti volného času.

Největší předností festivalu je právě jeho všestrannost, kdy svůj “zážitek” zde najde každý člověk bez ohledu na věk, pohlaví, zájmy a finanční možnosti.

Slavnosti růžového vína

Zastav se a relaxuj s přáteli v nádherném prostředí přirody a zámeckého parku v Třebíči.

Tvoje růžová sklenka ozvláštěná jedinečnou foodparty a chateau art programem ti vykouzlí nejen naprostou pohodu, ale také zážitek s rodinou na který nezapomeneš a budeš chtít znovu a znovu.

Akce, která má své příznivce již pět let, buď součástí akce na úrovni!

Slavnost cideru - Cider fest

Akce pro všechny, které baví být free. Dej si cider a uvidíš svět jinak.

 

Svobodné prostředí pražské náplavky je ideální pro chill out, dobrý jídlo a street art program, který tahle slavnost nabízí již pět let a má své publikum. Prostě pohoda a pití, které si zaslouží svoji pozornost. Cider!

Vánoce dětem

Na začátku byla myšlenka, jak změnit přemýšlení rodičů při nákupu vánočních dárků pro děti. Že není cílem mít hromadu dárků, ale pár kvalitně vybraných her nebo hraček tak, aby dělali radost a rozvíjeli i třeba více generací.

 

Zároveň motivujeme akcí rodiny k tomu, aby si vánoční čas užívali společně s dětmi a netrávili předvánoční dobu hektickým nakupováním.

© Všechna práva vyhrazena
Proudly powered by WordPress | Theme: Sparker by Canyon Themes.